Metsaistutuse päev


Kuupäev:
21.04
Asukoht
  • Taheva, Valgamaa – juhis kohale tulekuks
    Tartu poolt tulles sõida mööda Tartu-Valga maanteed Valgani. Valgast pööra Võru-Mõniste-Valga maanteele. Sõida 30 km kuni Laanemetsa külani ning Laanemetsa kiriku suunaviida juurest pööra paremale. Sealt edasi tuleb sõita 7 km mööda metsateid. RMK metsaistutuspäevale juhatavad teid suunavad viidad.

    Võru poolt tulles sõida mööda Võru-Mõniste-Valga maanteed ja pööra Laanemetsa külas peale bussipeatust Laanemetsa kiriku suunaviida juurest vasakule. Sealt edasi tuleb sõita 7 km mööda metsateid. RMK metsaistutuspäevale juhatavad teid suunavad viidad.
Valgamaal Taheval 21. aprillil toimunud metsaistutuspäeval oli hea võimalus kõigil, kel mure metsa pärast, tulla ja anda oma panus uue metsapõlvkonna kasvamapanekuks. Kehvadest ilmaoludest hoolimata kasutas seda võimalust 283 inimest. Kõige usinamad metsaistutajad olid kooliõpilased nii Otepäält kui Tartumaalt, kuid kohal oli ka töökollektiive üle Eesti, kes kasutasid võimalust kokku saamiseks ja ühiseks aja veetmiseks. Rõõm värskes õhus veedetud päevast ja tehtud tööst oli päeva lõppedes valdav.

Metsaistutuspäeva fotogalerii