Maakasutuse tegevusvaldkond

RMK metskondade kontaktandmed

RMK Alutaguse metskond
Metsa 4, Iisaku, 41101 Ida-Virumaa
e-post alutaguse@rmk.ee  

Nimi Ametinimetus Mobiil
Koidu Simson Metsaülem 504 0082

RMK Lääne-Harjumaa metskond
Koidu tn 3, Risti alevik, 90901 Läänemaa

e-post laane-harjumaa@rmk.ee  
NimiAmetinimetusMobiil
Jürgen Kusmin
Metsaülem
505 3387

RMK Ida-Harjumaa metskond
Nulu allee 2, Jägala küla, Jõelähtme vald, 74205 Harjumaa
e-post ida-harjumaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiil
Andrus Kevvai Metsaülem 676 7937  506 6931

RMK Hiiumaa metskond
Väike-Tiigi 8, Kärdla, 92411 Hiiumaa
e-post hiiumaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Mobiil
Lembit Lühi Metsaülem 512 9396

RMK Ida-Virumaa metskond
Metsa 2, Kose küla, Jõhvi vald, 41545 Ida-Virumaa
e-post ida-virumaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiil
Alar Süda Metsaülem  676 7298   506 1698

RMK Järvamaa metskond
Aravete, Ambla vald, 73501 Järvamaa
e-post jarvamaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiil
Peeter Puhke Metsaülem  676 7772   503 8772

RMK Jõgevamaa metskond
Pikknurme küla, Puurmani vald, 49009 Jõgevamaa
e-post jogevamaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Mobiil
Avo Jürissaar Metsaülem   505 4627

RMK Läänemaa metskond
Koidu tn 3, Risti alevik, 90901 Läänemaa
e-post laanemaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Mobiil
Tanel Ehrpais Metsaülem   517 6034

RMK Lääne-Virumaa metskond
Loobu küla, Kadrina vald, 45220 Lääne-Virumaa
e-post laane-virumaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Mobiil
Eerik Väärtnõu Metsaülem  505 0367

RMK Põlvamaa metskond
Ristipalo, Räpina vald, 64418 Põlvamaa
e-post polvamaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiil
Andres Sepp Metsaülem 676 7932  505 5932

RMK Pärnumaa metskond
Laiksaare küla, Saarde vald, 86103 Pärnumaa
e-post parnumaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Mobiil
Heiki Ärm Metsaülem   503 1423

RMK Raplamaa metskond
Viljandi mnt 22, Käru vald, 79201 Raplamaa
e-post raplamaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiil
Margus Emberg Metsaülem 676 7048  514 2148

RMK Saaremaa metskond
Kuuse küla, Kärla vald, 93551 Saaremaa
e-post saaremaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiil
Jaan Prants Metsaülem 676 7706 505 3706

RMK Tartumaa metskond
Tartu, Rõõmu tee 2, 51013 Tartumaa
e-post tartumaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiil
Toomas Haas Metsaülem 676 7090   515 5090

RMK Valgamaa metskond
Raavitsa küla, Karula vald, 68112 Valgamaa
e-post valgamaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiil
Risto Sepp Metsaülem 676 7147   513 0147

RMK Viljandimaa metskond
Kalvre küla, Halliste vald, Õisu side, 69513 Viljandimaa
e-post viljandimaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiil
Elor Ilmet Metsaülem676 7201   505 3401

RMK Võrumaa metskond
Männiku 22, Võru 65603, Võrumaa
e-post vorumaa@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiil
Agu Palo Metsaülem   676 7116   517 7116

RMK Vändra metskond
Randivälja küla, Tori vald, 86814 Pärnumaa
e-post vandra@rmk.ee 

Nimi Ametinimetus Mobiil
Jaan Kägu Metsaülem   503 8303