Küttepuidu tellimine

Kevadise teedelagunemise perioodi tõttu küttepuidu ostusoovide täitmine lükkub edasi kuni raskeveokite liikluspiirangute lõppemiseni. Aprillis ja mais esitatud ostusoovide täitmine algab juunikuu jooksul. RMK võtab vastu küttepuidu tellimusi 10 m³ ja 24 m³ ostusoovide kohta. Tellimusi võetakse vastu eraisikutelt, korteriühistutelt, riigiasutustelt ning mittetulundusettevõtetelt tingimusel, et ostusoov ei ületa 50 m³ aastas. Eelnimetatud ostusoovijate suurema koguse ostusoovi korral tuleb osaleda kõikide teiste ostusoovijatega võrdsetel alustel RMK poolt korraldatavatel enampakkumistel, mis avaldatakse müügikalendris.


Küttepuidu müügihinnad koos kohale toomisega alates 1. maist 2013. a

Küttepuidu liik

Hind (1 m³ * hind koos käibemaksuga)

veokaugus kuni 50 km

10 m³

24 m³

Lehtpuuküttepuit

42,36 €/ 32,52 €/m³
Kuuse- ja männiküttepuit
 44,76 €/m³
34,92 €/m³

* m³ on 1 kuupmeeter õhuvahedeta metsamaterjali ehk sama, mis tihumeeter.

Küttepuidu ostmiseks sisesta tellimus küttepuidu tellimisvormilt või helista tööpäeviti kell 9-16 numbril 676 7676. Uue võimalusena pakume küttepuidu eest tasumist osamaksetena 3, 6, 9 või 12 kuu jooksul. Osamaksetena tasumise tingimustega tutvumiseks ning avalduse esitamiseks sisene siit.

Tellimuse esitamise järel täpsustame tarnekohale ligipääsu ning seejärel teatame võimaliku kättesaamise aja, mis sõltub küttepuidu olemasolust ja nõudlusest.

RMK saadetud müügipakkumise alusel tuleb küttepuidu eest tasuda pangaülekandega. Sularahas arveldamist ei toimu. Maksekorraldusele selgituse lahtrisse tuleb kirjutada tellija nimi ja müügipakkumise number. Peale raha laekumist võetakse Teiega ühendust veo kuupäeva täpsustamiseks.

Kohale tarnitud küttepuidu koguse määramise aluseks on RMK virnmaterjalide standard. Müügipakkumise alusel tasutud koguse ja veokiga tarnitud koguse lubatud erinevus on ± 1%.

TÄHELEPANU!

1. Küttepuit veetakse kohale tõstukiga varustatud hariliku metsaveoautoga (pikkus kuni 18,75m ja kõrgus kuni 4m) ning soovitud tarnekohas peab olema piisavalt ruumi suure autoga liikumiseks ja koorma maha laadimiseks.

2. Linnade ja alevite piiridesse jäävate ning aleviku ja küla selgelt piiritletava kompaktse hoonestusega aladele ning sõiduautodele liiklemiseks mõeldud tänavate ja nende äärde jäävate, samuti õhuliinidega aladele tellimusi küttepuidu ostusoovide kohta vastu ei võeta.

3. Kui soovitud kohas puidu maha laadimine ei ole võimalik või kokkulepitud tähtajal tellija esindajat tarnekohas ei ole, viib auto puidu RMK lattu tagasi. Ettemaksuna tasutud summast arvestame maha kahekordse veokulu ning ülejäänud summa tagastame.