Konkurss "100 lemmikut looduses"

Käesoleval konkursil esitab RMK hindamiseks 100 riigimetsas asuvat loodusobjekti. Oma lemmikute pingerea selgitame välja rahvusparkides, puhke- ja kaitsealadel asuvate matkaradade, telkimisalade, metsaonnide ja lõkkekohtade vahel.

Kõik konkursil esitatud objektid on Eestimaa loodusesse rajatud selleks, et pakkuda inimestele puhkamis- ja sportimisvõimalusi, võimaldada loodusega suhtlemist, seente-marjade korjamist või niisama omaette olemist ja metsavaikuse nautimist.

Žürii esimees Hendrik Relve:

"Otsusta lemmiku valikul, millised on su enda vahetud kogemused ja elamused nendes paikades. Nii saame teada parima auraga paigad!"

Konkurss on lõppenud ja pingerida 100 riigimetsas paikneva loodusobjekti vahel välja selgitatud. Suur tänu kõigile, kes konkursil hääle oma lemmikobjektile andsid ja tänu kellele parimad paigad selgunud on.

Enim hääli (155 häält) kogus ja viie punkti vääriliseks hinnati Kilingi-Nõmme metsamaja Pärnumaal. Lemmikuteks osutusid veel ka Elistvere loomapark, Vainopea parkla, Meenikunno matkarada, Oru park ja Rannametsa-Tolkuse loodusõpperada.

Lähemad üritused üle Eesti