RMK loodusblogi aitab tähele panna meid ümbritseva looduse ilu ja tutvustab looduse kaitseks tehtavaid töid. Blogis kirjutavad zooloog ja loodusfotograaf Tiit Hunt ning RMK looduskaitseosakonna töötajad. Tiit Hundi sulest jõuavad lugeja ette terased tähelepanekud Eestis leiduvatest looma-, taime- ja linnuliikidest. RMK looduskaitsjad jagavad blogis oma igapäevatööga seotud muljeid ja mõtteid ning väljendavad sealjuures oma isiklikke veendumusi, mitte tingimata RMK ametlikke seisukohti. Blogi hoiab silma peal ka loomade tegutsemisel RMK looduskaamera ees Saaremaal ja mandri-Eesti erinevates paikades.
16. november, 2015

Ojaäärse II paisjärve korrastustööd on jõudnud lõpule!

Lahemaa rahvuspargis lõppesid Ojaäärse II paisjärve setete eemaldamise ja regulaatori korrastamistööd. Jäänud on vaid peenemad viimistlustööd ning projekti saab lugeda edukalt lõpetatuks!

Ojaäärse II paisjärve  ja regulaatori korrastustööde aluseks oli projekt „Ojaäärse II paisjärve setete eemaldamise ja regulaatori korrastustööde lahendid ning nende töömahud koos maksumuste kalkulatsioonidega“ (Projekteerimisbüroo Maa ja Vesi, töö nr. 13103). Rahastajaks ikka Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond.

Töö täies hoos (fotode autor Harti Paimets):
Ilus tulemus (fotode autor Leevi Krumm):

Lisa kommentaar

Email again: