RMK loodusblogi aitab tähele panna meid ümbritseva looduse ilu ja tutvustab looduse kaitseks tehtavaid töid. Blogis kirjutavad zooloog ja loodusfotograaf Tiit Hunt ning RMK looduskaitseosakonna töötajad. Tiit Hundi sulest jõuavad lugeja ette terased tähelepanekud Eestis leiduvatest looma-, taime- ja linnuliikidest. RMK looduskaitsjad jagavad blogis oma igapäevatööga seotud muljeid ja mõtteid ning väljendavad sealjuures oma isiklikke veendumusi, mitte tingimata RMK ametlikke seisukohti. Blogi hoiab silma peal ka loomade tegutsemisel RMK looduskaamera ees Saaremaal ja mandri-Eesti erinevates paikades.
30. juuni, 2018

Struuga luhtade uued elanikud

Struuga maastikukaitsealale on poollooduslike koosluste hooldamiseks toodud võõrtööjõudu. Sedapuhku toodi hooldustöid tegema prantslased.

Struuga maastikukaitsealale jäävaid poollooduslikke kooslusi, täpsemalt lamminiite ja liigirikkaid niite lubjavaesel mullal, rendib ja hooldab Struugade Hooldus MTÜ. Hiljuti saime neilt rõõmusõnumeid, et kohale on jõudnud kauaoodatud prantsuse rohusööjad - Limusiini tõugu veised. Mis muud neile soovida, kui et sõrad likku ja suu matsuma!

Fotod: Struugade Hooldus MTÜ


Lisa kommentaar

Email again: