Laantest lagedateni – see on loodusblogi, mis saab olla abiliseks ja ehk ka innustajaks märgata rohkem enda ümber looduses kulgevat ning ise sinna sagedamini minna. Siin leiavad kajastust värsked, praegu looduses toimuvad sündmused. Blogis toimuvad ülevaated RMK Saaremaal paikneva reaalajas pilti edastava looduskaamera ees end näidanud loomaliikidest ja teavet neist endist. Praegu peamiselt hirvede tegevust jälgivast hirvekaamerast võib sobival ajal saada mäkrade tegemisi edastav mägrakaamera. Sedagi saame näha. Läbi foto- ja videoreportaazide saab  tutvuda loodusradadega, üksikobjektidega ja muude põnevate kohtadega ning sooloesinejatega – olgu nad siis taimed, loomad või inimesed. 

Tiit Hunt Zooloog ja loodusfotograaf 
13. mai 2014

Punahirvekaamera läheb vaheajale

Veebruari viimasel nädalal RMK-ga koos paigaldatud veebikaamera läheb lähipäevil suvepuhkusele. Loodame juba sel nädalal kaamera uues vaatluspaigas avada.
Veebikaamera pildi salvestas Olle Koert, netmaster LK foorumist
Kes meil külas käisid? Söödaplatsi on külastanud üksteist hirve, nendest viis pulli, paar põtra, metskits, mõned metssead, kährikkoerade paar, rebane ja meeldiva üllatusena mägrad, kelle linnak ei saa eriti kaugel asuda. Suurematest lindudest sookurepaar ja vähemaid värvulisi.   Metsloomade eest kandis hoolt Uno Vait (RMK), koos väikeste ja suurte abilistega – tänud Teile.   Täname arvukat vaatajaskonda ja LK foorumis osalejaid.   Videostriimi edastas mobiilimastide kaudu Teetormaja, Saaremaalt ja vaatajatele muutis nähtavaks EENet – ilma nimetatuteta ei saa me üle ega ümber…

Lisa kommentaar

Email again: