Laantest lagedateni – see on loodusblogi, mis saab olla abiliseks ja ehk ka innustajaks märgata rohkem enda ümber looduses kulgevat ning ise sinna sagedamini minna. Siin leiavad kajastust värsked, praegu looduses toimuvad sündmused. Blogis toimuvad ülevaated RMK Saaremaal paikneva reaalajas pilti edastava looduskaamera ees end näidanud loomaliikidest ja teavet neist endist. Praegu peamiselt hirvede tegevust jälgivast hirvekaamerast võib sobival ajal saada mäkrade tegemisi edastav mägrakaamera. Sedagi saame näha. Läbi foto- ja videoreportaazide saab  tutvuda loodusradadega, üksikobjektidega ja muude põnevate kohtadega ning sooloesinejatega – olgu nad siis taimed, loomad või inimesed. 

Tiit Hunt Zooloog ja loodusfotograaf 
08. mai 2014

Hirve tänu Unole

Hästi hirvede tegemisi tundev Uno Vait (RMK) on talvel ja kevadel hoolitsenud selle eest, et hirvekaamera ees ka end hirved näitaksid.
See sama kõige suuremate sarvedega hirv, kes näitas end talvel esimesena kaamerapildis ja käib veel ühena viimastest praegugi, tänas Unot toodud toidu eest hirve kombel. Ta jättis siia samasse söödaplatsi lähedusse oma mõlemad sarved. Tänasid hirved ja täname meie.

Kingitus Unole hirvelt, kelle nimi võiks olla Huubert.Praegu on Huubertil juba sellised sarved.


Siin on kiires tempos 1. mai ööpäev, surutult napilt kahte ja poolde minutisse.

http://webcam.tt.ee/hirv/

Lisa kommentaar

Email again: