Teetööd Soomaa rahvusparki suunduval Jõesuu-Kõpu maanteel 22.07

Soomaa rahvusparki suunduval riigimaanteel nr. 151, Jõesuu-Riisa teelõigul toimuvad ajavahemikul 22. juuli kuni 31. august teekatte pindamistööd, mistõttu on Pärnu ja Tallinna suunalt raskendatud ligipääs kõigile Soomaa rahvusparki jäävatele külastusobjektidele.

Teetruubi ehitustöödeks on täna, 22. juulil kella 9.00-17.00 liiklusele suletud Pärnu maakonnas Kõpu-Tõramaa-Jõesuu maantee 36-ndal kilomeetril. Ümbersõit on korraldatud Kaansoo ja Kilingi-Nõmme kaudu. Ajutisi sulgemisi võib esineda ka edaspidi.

Puhkust või matka planeerides soovitab RMK jälgida maanteeameti kodulehte võimalike ebamugavuste vältimiseks, täpsem info http://www.mnt.ee/atp/?id=2451.

Soomaa rahvusparki on külastajate tarvis lisaks külastuskeskusele rajatud 20 erinevat külastusobjekti - matkaradu ja lõkkeplatse, mis tutvustavad kaitseala maastikutüüpe ja erinevaid kooslusi. RMK tegeleb Soomaa rahvuspargi külastuskorraldusega alates 2009. aasta veebruarist.

Soomaa rahvuspark on loodud suurte rabade, lamminiitude, metsade ja kultuuripärandi kaitseks Vahe-Eesti edelaosas. 390 km² suurune Soomaa rahvuspark paikneb Pärnu ja Viljandi maakondade piiril ulatuslikul aktiivsest inimtegevusest puutumatul alal.

Lisainfo:
Rait Parts
RMK
Soomaa rahvuspargi külastuskorralduse spetsialist
Telefon 5346 7391
E-post rait.parts@rmk.ee
www.rmk.ee/teemad/looduses-liikujale/rahvuspargid/soomaa-rahvuspark