“Loodusega koos” kampaania saab musikaalse punkti 22.11

Eeloleval pühapäeval, 28. novembril toimub Karula rahvuspargis “Loodusega koos” kampaania viimane, Eesti looduskaitse 100. juubeli auks korraldatav RMK matka- ja muusikaüritus. Erikülalisena teeb kaasa Tõnis Mägi.

Matkapäeva alustatakse Karula rahvuspargi külastuskeskuse juures Ähijärvel, osalejatel on võimalik tutvuda erinevate matkaradadega, teha sõitu hobuvankril ning osaleda töötubades (jõulukingid, puutööd, laastutegu jms). 

Päev jätkub kontserdiga, mis toimub sel korral esimesele advendile kohaselt Sangaste kirikus. Üles astuvad Riho Sibul, Jaak Tuksam, UMA (Aleksei Saks ja Robert Jürjendal) ning külalisena Tõnis Mägi. Kuna kirikus on istekohtade arv piiratud, toimub seekord kaks kontserti algusaegadega kell 14.00 ja kell 16.00.

Matka- ja muusikasõprade jaoks on käima pandud tasuta eribussid Valgast, Võrust, Tartust, Viljandist, Pärnust ja Tallinnast, ent tänaseks on kohad bussides broneeritud ning huvilisi oodatakse Ähijärvele ning Sangastesse oma transpordiga.

Karula rahvuspark loodi 1993. aastal eesmärgiga säilitada Lõuna-Eestile iseloomulikke metsa- ja järverikkaid kuppelmaastike ning kultuuripärandit.

Eesti looduskaitse 100. juubeli auks toimunud “Loodusega koos” kampaania käigus korraldab RMK matka- ja muusikaüritusi viies Eesti rahvuspargis.

Lisainfo:
Marge Rammo
RMK loodushoiu osakonna juhataja
Telefon 676 7530, 513 7035
E-post: marge.rammo@rmk.ee
www.rmk.ee/loodusegakoos
twitter.com/riigimets
www.facebook.com/riigimets