RMK saavutas Ettevõtete Talimängudel teise koha 05.03

2.-4. märtsini Otepääl ja Käärikul toimunud Eesti Ettevõtete Talimängudel osales 25 ettevõtet. Üldarvestuses kogus enim punkte Eesti Posti Spordiklubi, järgnesid RMK ja AS Norma.

Esikoha saavutanud Eesti Posti sportlikule kollektiivile pakkusid põnevat konkurentsi sel aastal esimest korda osalenud RMK töötajad. RMK juhatuse esimees Aigar Kallas oli kolmanda võistluspäeva järel rahulolev: „Võistlused sujusid suurepäraselt ja huvitavalt. Tänan kogu RMK võistkonda sportlike pingutuste eest, osaleme kindlasti ka järgmisel aastal ja siis on meid esindamas loodetavasti veelgi arvukam esindus.“

Talimängude programmis oli 15 erinevat võistlust – 12 punktiarvestusega ala ja kolm meelelahutuslikku mõõduvõtmist. Võistluste põhirõhk oli Talimängudele kohaselt erinevatel suusaaladel, mille õnnestumisele aitasid kaasa väga head lumeolud ja Tehvandi suusastaadioni võimalused. Murdmaasuusatamise distantsidel ja võistkondlikus teatesprindis oli edukaim ettevõte Swedbank, järgnesid Eesti Posti Spordiklubi ja RMK. Laskesuusatamise teatevõistluse kolm parimat ettevõtet olid RMK, Estiko Plastar ja Tallinna Autobussikoondis. 100 meetri suusasprindis olid kiireimad RMK, Eesti Posti Spordiklubi ja Swedbanki töötajad.

Talimängude legendaarsel reesõidul osales 15 ettevõtet, parima ajaga jõudis finišisse RMK. Kääriku järve jääl proovisid õnne 64 kalastajat, suurima saagi püüdis Tschudi Logisticsi esindaja Ülar Tuisk. Esmakordselt toimunud taliorienteerumisel ja mäesuusakrossil saavutas üldarvestuse võidu Eesti Posti Spordiklubi, teise koha AS Norma ja kolmanda tulemuse said kirja vastavalt Swedbank ja Estiko Plastar.

Firmajuhtide mitmevõistlusel läbiti slaalomirada Wii mängukonsoolil ja kiirlaskumisrada Munamäe nõlval. Võidu noppisid Marko Otsing Lennuliiklusteeninduse ASist ja Kristiina Kruusa Nordea Pangast. Parima kiirlaskujana saavutas Peeter Puhke kokkuvõttes kolmanda koha.

Lisaks lumistele tegevustele toimusid võrkpalli ja saalijalgpalli turniirid. Talimängude parimad võrkpallurid töötavad Jyrr Investis ja osavaimad jalgpallurid ASis Norma. RMK võrkpallurid saavutasid kolmanda ja jalgpallurid neljanda koha.

Mõõtu võeti ka mälumängus ja meelelahutusalades. Kõige taiplikumad mälumängurid olid Eesti Posti Spordiklubi võistkondades. Nooleviskevõistluse „Kasvata pensionisammast“ suurima summa (2507,2 eurot) kogus Vahur Vent Tallinna Lennujaamast.

Talimängudel osales 25 ettevõtet: Arco Vara, Eesti Posti Spordiklubi, Eesti Firmaspordi Liit, Elisa Eesti, Estanc, Estiko Plastar, Fere OÜ, GBD Projekteerimine, Jussike OY, Jyrr Invest, Kalev Chocolate Factory, Lennuliiklusteenindus, Nordea Pank, AS Norma, Rand & Tuulberg Group, RMK, Sampo Pank, Swedbank, Stereo Media, Tallinna Autobussikoondis, Tallinna Lennujaam, Tallinna Tehnikaülikooli Meresüsteemide Instituut, Tele2 Eesti, Tridens, Tschudi Logistics.