Sagadi mõis korraldab abiellujatele näidispulmad 14.05

RMK Sagadi metsakeskuse eestvedamisel peetakse sel pühapäeval, 19. mail Sagadi mõisas näidispulmad, kus tutvustatakse abieluplaneerijatele Sagadi mõisakompleksi ja mitmekülgseid pulmakorralduse võimalusi.

RMK Sagadi metsakeskuse juhataja Krista Keeduse sõnul on mõisapulmad Eestis üha populaarsemad ja kogenud partnerite toel suudavad mõisad täna pakkuda pulmapidajatele tõelist täisteenust. “Vahvasse näidispulma ootame kõiki lähiajal abielluda plaanivaid paare, et anda ideid ja praktilisi näpunäiteid, kuidas oma tähtsaim päev ladusalt läbi viia ja tõesti meeldejäävaks muuta,” märkis Keedus.

Pühapäeval, 19. mail kell 12-18 Sagadi mõisas toimuvatel näidispulmadel selgitavad tuntud pulmaisad kõike pulmapidude ja nende planeerimise kohta, ametliku asjaajamise teemal annab nõu perekonnaseisuametnik, kohal on pulmafotograafid ning pulmavideote valmistajad, lilleseadjad, pruudisalongide esindajad, juuksurid ja meigikunstnikud, kondiitrid, pulmatranspordi korraldajad ja muusikud.

“Sagadi mõisas toimub sel aastal 16 pulma ning kuigi suvised nädalavahetused on kõik juba broneeritud, on väga kauneid pulmi peetud ka septembris-oktoobris ja isegi päris talvel,” ütles Keedus ja lisas, et tegelikult broneeritakse praegu juba järgmise aasta pulmi.

Sagadi metsakeskus on tunnustatud loodusharidus- ja turismikeskus Lääne-Virumaal Sagadi mõisakompleksis. Põhiliselt 18. sajandist pärinev hoonestus koos pargi, tiigi ja aedadega moodustab ühe harmoonilisema ja terviklikuma mõisaansambli Eestis. Sagadi metsakeskust külastas 2012. aastal kokku üle 40 000 inimese Eestist ja välisriikidest üle maailma.

Lisainfot näidispulma kohta leiab Sagadi mõisa kodulehelt aadressil www.sagadi.ee/meist/uudised/naidispulmapidu.

Lisainfo:
Krista Keedus
RMK Sagadi metsakeskuse juhataja
Telefon 676 7077, 507 9077
e-post sagadi@rmk.ee
www.sagadi.ee

www.rmk.ee