Elistvere loomapark kutsub sünnipäevale 26.08

Sel kolmapäeval, 27. augustil tähistab RMK Elistvere loomapark Jõgevamaal oma 17. sünnipäeva. Sel puhul on sissepääs loomaparki prii ning külastajatel loomadega sama toidulaud.

Loomapargi juhi Sirje Sauli sõnul pakutakse külastajatele sünnipäevatordi asemel kaalikat, porgandit ja lillkapsast ehk sama toitu mis loomapargi elanikelegi. „Loomi palume külastajatel jätkuvalt mitte toita ning kui on soov omalt poolt loomi näiteks koduaia õuntega kostitada, siis need võiks jätta loomapargi sissepääsu juurde või töötajate kätte,“ sõnas Saul.

RMK Elistvere loomapark on kolmapäeval avatud kell 10-20, alates septembrist lüheneb lahtiolekuaeg kella 17ni.

Loomapargis saab näha euroopa piisonit, põtra, põhjapõtra, metssiga, metskitse, kabehirve, pruunkaru, ilvest, rebast, kährikkoera, harilikku oravat, metsnugist, halljänest ja faasanit. Siseruumides on näriliste ekspositsioon.

RMK Elistvere loomapark asub RMK Tartu-Jõgeva puhkealal Elistveres, Jõgevamaal. 2013. aastal külastati RMK Elistvere loomaparki 58 000 korral, mis on suurim number alates aastast 2008, kui loomapark RMK koosseisu kuulub.

RMK on Eesti riigile kuuluva metsa ja teiste mitmekesiste looduskoosluste hoidja, kaitsja ja majandaja. RMK teenib riigile metsa majandades tulu, kasvatab metsauuendusmaterjali ja korraldab metsa- ja looduskaitsetöid. Lisaks loob RMK looduses liikumise võimalusi ja kujundab loodusteadlikkust. RMK koosseisu kuuluvad Sagadi metsakeskus, Elistvere loomapark, Tartu puukool, 70% Eesti-Soome ühisettevõttest AS Eesti Metsataim ning Põlula Kalakasvatuskeskus. RMK-s töötab üle 700 inimese.

Lisainfo:
Sirje Saul
RMK Elistvere loomapargi majandusjuht
Tel 676 7305, 515 9305

www.loodusegakoos.ee/elistvere-loomapark