Meremõisas toimub suvine maali- ja matkapäev 01.07

RMK Viimsi looduskeskus korraldab eeloleval laupäeval, 4. juulil Keila vallas, RMK Meremõisa telkimisalal matka- ja maalipäeva „Suvi maalides“.

Looduse- ja kunstisõbrad saavad kell 11-15 kestval matka- ja maalipäeval jäädvustada sulneid suve- ja merevaateid. Esmalt tutvustavad kunstnikud Sandra Lääne ja Zair Zeilanov erinevaid maalimise võtteid, seejärel võivad osalejad juba oma andeid avastada. Maalimiseks vajalikud molbertid, värvid ning pintslid jagatakse kõigile kohapeal.

Lisaks maalimisele saab osaleda juhendatud retkedel Balti klindi alustel kuivadel rannametsaradadel. Retked ja maalijate juhendamine toimuvad nii eesti kui ka vene keeles, üritus on tasuta.

Meremõisa telkimisala asub Keila vallas, Lohusalu lahe ääres. Tallinnast Lohusalu poole sõites tuleks läbida Keila-Joa ning 300 meetrit pärast Meremõisa bussipeatust keerata paremale Meremõisa telkimisalale, kuhu osutab ka viit. Kohale on võimalik saada ka ühistranspordiga – buss nr 127 ja marsruuttaksod 237 ja 237a.

Üritustesarja „Aasta maalides“ korraldab RMK Viimsi looduskeskus koostöös Kadrioru Lossikooli ja Vene Kunstnike Ühendusega. Esimene maalipäev sarjast „Aasta maalides“ toimus 25. aprillil Keila-Joa mõisapargis, järgmine kunstipäev looduskaunis kohas leiab aset sügisel Pakri poolsaarel.

Maalida soovijad ei pea end eelnevalt registreerima, küll aga võiksid seda teha loodusretkele  tulijad: loodusegakoos.ee/sundmuste-kalender/sundmus

Lisainfo Meremõisa telkimisala kohta: loodusegakoos.ee/kuhuminna/puhkealad/tallinna-umbruse-puhkeala

Lisainfo:
Daniel Juhhov
RMK Viimsi looduskeskuse juht
tel 5340 7513
e-post daniel.juhhov@rmk.ee
www.rmk.ee, www.loodusegakoos.ee