RMK Viimsi looduskeskus alustab „Metsarahva mõtiskluste“ vestlusõhtutega 30.03

RMK Viimsi looduskeskuses toimub homme, 31. märtsil vestlusõhtu, kus oma elust Naissaarel pajatab saare üks väheseid püsielanikke Andrus Klooster. Vestlusõhtud koondnimetusega „Metsarahva mõtisklused“ hakkavad RMK Viimsi looduskeskuses toimuma kord kuus ning on osalejatele tasuta.

Looduskeskuse juhi Daniel Juhhovi sõnul kutsutakse vestlusõhtutele kõnelema huvitavaid inimesi, kellel on loodusega veidi erilisem suhe. „Esimesel korral kiikame kodukandi mehe õuele ning oma elust Naissaarel räägib saare püsielanik Andrus Klooster, kelle pere otsustas saarele elama minna peaaegu päevapealt ning kel tiksub praegu teine Naissaare-elu aastaring,“ rääkis Juhhov.

Vestlusõhtul saab kuulda, miks ja kuidas selline otsus sündis ja kuidas elu väikesaarel sujub.   Vestlusõhtu algab kell 19 ning kestab umbes poolteist tundi, sellest osavõtt on tasuta.

Kord kuus toimuma hakkavatele vestlusõhtutele lisaks korraldatakse RMK Viimsi looduskeskuses loodusringe lastele ning looduse ja loovuse ringe täiskasvanutele. Uudistada saab interaktiivset püsinäitust „Metsas on väge!“, samuti viiakse keskuses läbi loodusharidusprogramme lasteaedadele, koolidele ja täiskasvanutee.  

Viimsi looduskeskuse aadress on Rohuneeme tee 29. Tallinna poolt tulles tuleb Viimsi ringteel sõita Rohuneeme suunas, looduskeskus jääb vasakut kätt ning tee ääres on olemas ka infoviit. Ühistranspordiga tulijail on kaks võimalust: sõita bussiga nr 114 kesklinnast otse looduskeskuse juurde, peatuse nimi on Meremärgi või siis sõita linnaliinibussiga nr 1A lõpp-peatusesse Viimsi keskus ja jalutada looduskeskuseni või istuda ümber Viimsi bussile V1, peatus väljumiseks on Meremärgi. Busside sõiduplaani vaata siit.

Lisainfo: Daniel Juhhov, RMK Viimsi looduskeskuse juht
tel 5340 7513
e-post daniel.juhhov@rmk.ee
www.rmk.ee, www.loodusegakoos.ee