RMK loodusblogi aitab tähele panna meid ümbritseva looduse ilu ja tutvustab looduse kaitseks tehtavaid töid. Blogis kirjutavad zooloog ja loodusfotograaf Tiit Hunt ning RMK looduskaitseosakonna töötajad. Tiit Hundi sulest jõuavad lugeja ette terased tähelepanekud Eestis leiduvatest looma-, taime- ja linnuliikidest. RMK looduskaitsjad jagavad blogis oma igapäevatööga seotud muljeid ja mõtteid ning väljendavad sealjuures oma isiklikke veendumusi, mitte tingimata RMK ametlikke seisukohti. Blogi hoiab silma peal ka loomade tegutsemisel RMK looduskaamera ees Saaremaal ja mandri-Eesti erinevates paikades.
15. september, 2017

Kirna matkarada ehitustööde keerises

Kirna matkarajal ja selle läheduses tehakse juba eelmisest aastast ehitustöid, mille eesmärk on tagada niitude hooldustehnikale ligipääs alale

Kahjuks pole ehitustööd päris plaanipäraselt kulgenud. Vihmaste ilmade tõttu on masinad osa matkarajast muutnud raskesti läbitavaks. Seega tasuks kindlasti korralikud kummikud jalga tõmmata ja väiksemate lastega peaks ilmselt arvestama korraliku mudamöllu võimalusega.  

Kuid mudane rada pakub ka väikseid rõõme. Nimelt jätavad kõik sinna oma jäljed ning kui inimestele enam ei meeldi, siis võtab metsarahvas raja üle.
 
Tipa-tapa!

Kuigi raja külastajaid oli rohkemgi, siis kohtuda kahjuks ei õnnestunud. 


Lisa kommentaar

Email again: