RMK loodusblogi aitab tähele panna meid ümbritseva looduse ilu ja tutvustab looduse kaitseks tehtavaid töid. Blogis kirjutavad zooloog ja loodusfotograaf Tiit Hunt ning RMK looduskaitseosakonna töötajad. Tiit Hundi sulest jõuavad lugeja ette terased tähelepanekud Eestis leiduvatest looma-, taime- ja linnuliikidest. RMK looduskaitsjad jagavad blogis oma igapäevatööga seotud muljeid ja mõtteid ning väljendavad sealjuures oma isiklikke veendumusi, mitte tingimata RMK ametlikke seisukohti. Blogi hoiab silma peal ka loomade tegutsemisel RMK looduskaamera ees Saaremaal ja mandri-Eesti erinevates paikades.
13. mai, 2014

Punahirvekaamera läheb vaheajale

Veebruari viimasel nädalal RMK-ga koos paigaldatud veebikaamera läheb lähipäevil suvepuhkusele. Loodame juba sel nädalal kaamera uues vaatluspaigas avada.
Veebikaamera pildi salvestas Olle Koert, netmaster LK foorumist
Kes meil külas käisid? Söödaplatsi on külastanud üksteist hirve, nendest viis pulli, paar põtra, metskits, mõned metssead, kährikkoerade paar, rebane ja meeldiva üllatusena mägrad, kelle linnak ei saa eriti kaugel asuda. Suurematest lindudest sookurepaar ja vähemaid värvulisi.   Metsloomade eest kandis hoolt Uno Vait (RMK), koos väikeste ja suurte abilistega – tänud Teile.   Täname arvukat vaatajaskonda ja LK foorumis osalejaid.   Videostriimi edastas mobiilimastide kaudu Teetormaja, Saaremaalt ja vaatajatele muutis nähtavaks EENet – ilma nimetatuteta ei saa me üle ega ümber…

Lisa kommentaar

Email again: