Algab konkurss RMK metsamajanduse valdkonna juhatuse liikme ametikohale 01.02

Seoses praeguse juhatuse liikme Tavo Uuetalu ametiaja lõppemisega kuulutab RMK välja konkursi metsamajanduse valdkonna juhatuse liikme ametikohale. Konkursi korraldab Fontes, kandideerida saab kuni 21.02.2023.

Kandidaatidele esitatavate ootuste ja nõudmistega saab täpsemalt tutvuda töökuulutuses Metsamajanduse valdkonna juhatuse liige - Fontes talendipank.

Metsamajandamine on RMK üks kahest peamisest ülesandest ning selles valdkonnas tehtavad otsused mõjutavad riigimetsade käekäiku paljude aastate vältel. Metsamajanduse tegevusvaldkonna sisuks on metsa uuendamise, kasvatamise, raiete, puiduveo, energiapuidu tootmise ning metsateede ja kuivendussüsteemide korrashoiu juhtimine ning korraldamine.

RMK juhatus on kolmeliikmeline. Alates 1.11.2022 on RMK juhatuse esimees Mikk Marran. Looduskasutuse valdkonna juhatuse liige on Kristjan Tõnisson. Tavo Uuetalu lahkub juhatuse liikme kohalt 30. aprillil olles olnud RMK juhatuse liige alates 2007. aastast. RMK juhatuse liikme ametiaeg on viis aastat.

RMK on Eesti riigile kuuluva metsa ja teiste mitmekesiste looduskoosluste hoidja, kaitsja ja majandaja. RMK kasvatab metsa, hoiab loodusväärtusi, teenib riigile metsa majandades tulu, loob looduses liikumise võimalusi ja jagab loodusharidust.

Lisainfo:
Sille Ader
RMK kommunikatsiooniosakonna juhataja
sille.ader@rmk.ee
+372 5666 5896