RMK Kõrvemaa suusamaratonile oodatakse ilusat suusailma ja rekordarvu osalejaid 22.01

Sellel laupäeval, 26. jaanuaril toimub Põhja-Eesti suurima perespordisarja RMK Kõrvemaa Nelikürituse esimene etapp, mis viib spordisõbrad suusarajale. Täna lõpeb suusamaratonile soodusregistreerimine.

RMK Kõrvemaa Suusamaratoniks on oodata ideaalseid tingimusi. Ilmaprognoos lubab mõõdukaid külmakraade ning lumeolud on suurepärased. Spordisõpru ootavad heas korras suusarajad. Valida on 19 km kui 38 km distantsi vahel, mis läbitakse vabastiilis. Kogu raja ulatuses on sees ka klassikajälg.

Võistlusele registreerumine on kulgenud oodatust paremas tempos ning laupäeval võib kõigi eelduste kohaselt näha rajal rekordarvu spordisõpru. Ühtlasi on täna viimane võimalus panna suusamaratonile kirja soodushinnaga.

Lisaks 19 km ja 38 km põhidistantsidele toimub laupäeval Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskusest eraldi programm lastele. RMK lastealal "Noorendik" saavad väiksemad suusasõbrad vanuses 2-12 aastat osa võtta suusavõistlustest ning meisterdada ise endale medali. Registreerimine toimub kohapeal ja on tasuta.

Põhja-Eesti suurim perespordisari, neljast üritusest koosnev RMK Kõrvemaa Neliküritus, tõi mullu suusa-, jooksu-, triatloni- ja rattaradadele kokku 3 536 harrastajat.

RMK Kõrvemaa Suusamaraton toimub laupäeval, 26. jaanuaril. Registreeruda saab kuni reedeni internetiaadressil www.jooks.ee ja ka laupäeva hommikul kohapeal võistluskeskuses. Soodusregistreerimine lõpeb täna. 

Lisainfo sündmuse kohta:

http://www.jooks.ee/nelikyritus/index.php?id=1&grp=2 

http://www.facebook.com/Nelikuritus

Võistluse logo: http://tiny.cc/xph9qw

Kontakt:
Mati Lilliallik
RMK Kõrvemaa Suusamaratoni peakorraldaja
Tel: +372 521 3331
Email: mati@jooks.ee
www.jooks.ee