Napu lõkkekoht
Väike askeetlik lõkkekoht asub Jägala jõe ääres ja sobib oma asukoha poolest suurepäraselt telkijatele, kalastajatele ning kanuumatkajatele. Võimalus jalutada ümbruskonna kaunis männimetsas ja korjata metsaande.
Parkimisvõimalused
Parkimistasku 1 autole
Vesi
Tarbevesi Jägala jõest
Varustus
Lahtine lõkkease grillrestiga, pink-laud, prügikast, kuivkäimla koos lõkkepuude varjualusega, infotahvel
Matkavõimalus
Telkimisvõimalus
Lubatud paigaldada kuni 3 (4-kohalist) telki.
Tule tegemise võimalus
Katteta lõkkekohad Lahtine lõkkease grillrestiga
Hooldus
Vaatamisväärsused
Jägala jõgi
Lisainfo
Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses
Talvise hoolduse põhimõtteid vaata siit
Tartu poolt tulles pööra enne Ardut paremale (suunaviit Kiruvere). Järgmiselt ristmikult pööra paremale Kõrvenurga teele (kruusatee, mis on ka RMK Oandu-Aegviidu-Ikla matkatee trass), sõida mööda seda 13 km, kuni jõuad Jägala jõe sillani. Kohe teiselpool silda paremat kätt ongi Napu lõkkekoht.
Long-Lat WGS 84
laiuskraad: 59.147272
pikkuskraad: 25.523150
L-EST 97x: 587159
L-EST 97y: 6557510