Kontserdisari "Eesti metsa lugu"

Eesti Kontserdi ja RMK koostöös sündinud kontserdsari on ainukordne ühisprojekt, millega Eesti metsa lugu jõudis mitmekümnesse Eestimaa paika, sageli sellistesse ebaharilikesse kohtadessegi, kus tavapäraselt pole harjutud kontserte kuulama.
Tegemist polnudki niivõrd klassikalise kontsert-ettevõtmisega, vaid spetsiaalselt tänavuseks rahvusvaheliseks metsa-aastaks loodud sulandusega kvaliteetsest muusikast ja Eesti metsa lugu pajatavast kõnelejast.

Kogu „Eesti metsa lugu“ jaguneb ajaloolisteks etappideks ning igal üksikul kontserdil keskenduti ühele etapile. Ajastule omast muusikat esitasid ühed meie parimad artistid ning samale ajastule omast ajaloo ülevaadet edastasid pajatajad Hendrik Relve, Samuel Golomb, Vladislav Koržets ning Ott Sandrak. Need põnevad ajalooseiklused andsid uusi tahke meie teadmistele ning aitasid mõista siinse inimese kulgemist läbi metsa ja koos metsaga.

Neile, kes kontserditele ei jõudnud pakub internetiajastu võimaluse vaadata spetsiaalselt metsa-aastaks loodud klippe erinevatest ajalooetappidest

Vaata ka Eesti metsa loo klippe.

Animatsioon Andres Tenusaar, teksti luges Aarne Üksküla, heli Orbital Vox Stuudiod
RMK 2011 Metsa-aasta
Animatsioon Andres Tenusaar, teksti luges Aarne Üksküla, heli Orbital Vox Stuudiod
RMK 2011 Metsa-aastaAnimatsioon Taavi Varm, teksti luges Aarne Üksküla, heli Orbital Vox Stuudiod
RMK 2011 Metsa-aasta

Aitäh, et külastasite meie kontserte, kuulasite pajatusi ning nautisite meie pakutavat metsakultuuri. Allpool leiate nimekirja aasta jooksul toimunud kontserditest, millel klõpsates saate lugeda ürituste kokkuvõtteid ja vaadata pilte.
Mets ja rikkalikud elamused ootavad teid ka edaspidi!Toimunud kontsertite kokkuvõtted ja pildid:

Lähemad üritused üle Eesti