Euroopas on liikvel raske loomade haigus – suu- ja sõrataud, mis ohustab ka Eesti loomi. Selleks, et Eesti loomad – lambad, veised, kitsed ja teised sõralised ei nakatuks, on tarvis ka Sinu panust. Palume Sul kinni pidada mõnest olulisest soovitusest. Loe neid siit!
Lihtsa varustusega eelkõige kalastajale mõeldud peatuskoht enne Peipsile minekut või sealt tulles. Endal kindlasti kaasa võtta priimus või lõkkematerjal.
Parkimisvõimalused
Lõkkekohta pääseb ainult paadiga, randumine looduslikus kohas.
Vesi
Tarbevett saab jõest.
Varustus
Lahtine grill ning pingid, priimuse alus, infostend, paadikinnitusvai
Telkimisvõimalus
Lubatud paigaldada kuni 2 (4-kohalist) telki.
Hooldus
Suvine hooldus:
1 kord kuus Suvise hoolduse põhimõtteid vaata siit
Suurvee korral võib lõkkekoha kasutus olla raskendatud
Emajõgi on kogu ulatuses laevatatav.
Piirangud
Tegu on Natura 2000, Ramsari ja IBA alaga, tutvu seadustest tulenevate piirangutega siin. Vajadusel küsi piirangute kohta lisainfot Keskkonnaametist +372 662 5999, info@keskkonnaamet.ee). Täiendavat infot saab harrastusliku kalapüügi korraldusest internetist harrstuskalapüük
Kontakt
Telefon: +372 676 7122
E-post: info.kiidjarve@rmk.ee
Objekti tüüp: lõkkekoht
Asukoha info
Asukoht : Tartumaa, Peipsiveere looduskaitseala
Kastre küla, Kastre vald, Tartumaa
Kohalesõitmise õpetus : Lõkkekohta saab ainult mööda vett. Lõkkekoht asub Peipsiveere looduskaitsealal, Emajõe paremkaldal, RMK Emajõe õpperaja alguses oleva Kantsi slipi juurest Peipsi poole seilates ca 1,2 km kaugusel. Tartust veesõidukiga mööda Emajõge sõites on lõkkekohani umbes 32 km.
Lõkkekohta saab ainult mööda vett. Lõkkekoht asub Peipsiveere looduskaitsealal, Emajõe paremkaldal, RMK Emajõe õpperaja alguses oleva Kantsi slipi juurest Peipsi poole seilates ca 1,2 km kaugusel. Tartust veesõidukiga mööda Emajõge sõites on lõkkekohani umbes 32 km.