Tule istutama!

Puid istutades saab igaüks meist anda panuse tulevikumetsale. Tule Sinagi 17. mail 2024 RMK metsaistutuspäevale ja aita pisikestel puudel juured mulda saada!

NB! Täpsemad asukohad ja registreerimisvõimaluse lisame kodulehele aprilli algul. 

Päevakava:
  • Kell 11.00 koguneme istutuslangil. RMK kogenud metsakasvatajad jagavad nõuandeid istutajatele. Istutajad varustame vajalike töövahenditega.
    Harjumaal tervitavad metsaistutajaid RMK Ida-Harjumaa metsaülem Andrus Kevvai ja Kirde metsakasvatusjuht Ilmar Paal, Raplamaal RMK Raplamaa metsaülem Margus Emberg ja Edela metsakasvatusjuht Priit Kõresaar ning Tartumaal RMK Tartumaa metsaülem Toomas Haas ja Kagu metsakasvatusjuht Indrek Karolin.
  • Kell 13.00 jäädvustame päeva ühispildi ja istutuspäeva tähistava tahvli paigaldamisega. Pakume registreerunud osalejatele maitsvat suppi. Vastutustundlik metsaistutaja on teadlik, et ühekordsed nõud on koormaks keskkonnale ja võtab supi söömiseks oma korduvkasutatavad nõud kaasa.
  • Kell 14.00 päeva lõpp
Soovitusi metsaistutajale:
  • Riietuge vastavalt ilmaoludele. Jalas peavad kindlasti olema kummikud või muud metsatööks sobilikud jalanõud.
  • Võtke kaasa juua – tööd tehes võib kergesti janu tekkida.
  • Sel ajal on metsas juba liikvel ka puugid. Seega kontrollige teatud aja tagant oma riideid ning koju jõudes raputage need puhtaks.

Ootame istutama töökollektiive, sõpruskondi ja peresid, kes naudivad looduses viibimist.

Kohtumiseni metsapäeval!

Registreerumine õnnestus!