RMK kandideerib kõrgele Rootsi äriauhinnale 23.10

Eile selgusid ettevõtluskonkursi Rootsi Äriauhind 2014 nominendid. Rootsi kroonprintsess Victoria osalusel toimuvale auhinnatseremooniale on oodatud ka RMK.
RMK kandideerib parima jätkusuutlikult kasvava ettevõtte tiitlile, ülejäänud kaks väljakuulutatud nominenti selles kategoorias on energiasäästlike hoonete ehitaja Seve Ehitus ning transpordiettevõte Greencarrier Freight Services.

Parima ühiskonda panustava projekti kategoorias valiti esikolmikusse tugiteenuste ettevõtte ISS Eesti värbamiskampaania, põllumajandusettevõtte Põlluvara töö- ja puhkelaagrite initsiatiiv maapiirkondade lastele ja noortele ning Swedbanki panus projekti „Tagasi Kooli!“ läbiviimisel.

Noore ettevõtja kategooria kolm finalisti on keeleõppelahenduse Lingvist looja Mait Müntel, IT-firma ZeroTurnaround asutaja Jevgeni Kabanov ning jätkusuutlike disainisärkide tootja Swärk asutajad Merily Leis ja Paula Pärnaste.

Võitjad kuulutatakse välja teisipäeval, 28. oktoobril Tallinnas KUMUs. Ettevõtluskonkursi Rootsi Äriauhind 2014 auhinnatseremoonia avavad Rootsi kroonprintsess Victoria ja Eesti peaminister Taavi Rõivas.

Ürituse korraldavad Business Sweden ja Rootsi Suursaatkond Eestis koostöös Rootsi Instituudi ja Rootsi kaitsetööstuse ettevõttega Saab AB.