RMK Kõrvemaa Suusamaratonil ja Neliküritusel on kõigile osalejatele väärt auhinnad 17.01

Laupäeval, 25. jaanuaril toimuva RMK Kõrvemaa Suusamaratoni korraldajad on osalejate motiveerimiseks esmakordselt kokku pannud atraktiivse auhinnapaketi.
Suusamaratoni kõik osalejad saavad kingituseks kolmekordse suusahoolduspaketi Sportlandilt tänavuseks talvehooajaks. Kõiki tänavuse RMK Kõrvemaa Nelikürituse pikkade distantside läbijaid premeeritakse uue spordikella ja tasuta osavõtuga 2015. aasta Neliküritusest. Auhinnad on välja pandud ka Nelikürituse kõigi lühikeste distantside läbijatele, kel on võimalus koos kolme sõbraga kasutada taluhõngulist sauna Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses sobival ajal.

"Kõrvemaal on Eesti ühed paremad lumeolud ja sisse on pressitud 1,5 ja 5 km rajad, mis ootavad suusatajaid juba praegu harjutama," ergutas võistluste korraldaja Mati Lilliallik kõigil suusahooaega alustama. Suuski on võimalik laenutada ka kohapealt Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskusest, kus on olemas varustus igas vanuses talispordiharrastajatele. "Korraldajad ootavad osalejaid Kõrvemaale talveilma nautima kogu perega," kinnitas Mati Lilliallik ja lisas, et Kõrvemaal on avatud ka kelgumägi ja snowtube'i rada. Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus korraldab ka tasulist lastehoidu.

RMK Kõrvemaa Suusamaratonil sõidetakse vabatehnikas põhidistantsil 38 km ja tervisedistantsil 19 km. Alates kella 12-st toimuvad suusakeskuses lastesõidud 300-meetrisel ringil.

RMK Kõrvemaa Suusamaraton on avalöök 2014. aasta RMK Kõrvemaa Neliküritusele. Lisaks suusamaratonile kuuluvad Nelikürituse kavva 27. aprillil toimuv Kevadjooks, 19. juulil aset leidev Triatlon ning 27. septembril sõidetav Rattamaraton.

Lisainfo:
Mati Lilliallik
RMK Kõrvemaa Nelikürituse peakorraldaja
mati@jooks.ee
tel 521 3331
www.jooks.ee