Luual toimunud TOP 10 raievõistlustel saavutas Sulev Tooming kolmanda koha 21.05

TOP 10 esikoha saavutas Valga Puu esindaja ja Jonseredi saega võistlev Andres Olesk 1645 punktiga, teiseks tuli samuti Jonserediga võistlev Alemaa ja Mets esindaja Taavi Ehrpais, kolmas koht läks RMK esindajale ja Stihl’iga võistlevale Sulev Toomingule.

Koondarvestuses selgitati välja ka paremusjärjestus juunioridele. Juunioride arvestuses läks esikoht Helvis Koortile 1550 punktiga, teiseks tuli Eesti Maaülikooli esindaja Erik Rist ja kolmandaks Luua Metsanduskooli võistleja Riido Klimenko.Eesti Raievõistluste projektijuhi Mart Kelgu sõnul on Luua Metsanduskooli töö ala populariseerimisel ning noorte raiemeeste kasvatamisel tänuväärt. Võistlustel oldi väljas viie osalejaga, mis näitab noorte huvi raiespordi vastu.

Igakevadine raievõistlus TOP 10 leidis aset juba 15. korda. TOP 10 ja juuni lõpus Rakveres toimuvate Eesti meistrivõistluste koondtulemuste põhjal selgub Eesti võistkond, kes sõidab augusti lõpus toimuvale raie MM-ile Valgevenesse. Eesti koondise peasponsorid kogu kaheaastase ettevalmistustsükli jooksul on Husqvarna, Stihl, Stora Enso, RMK ja Eesti Metsaselts.