Videosari „Metsik teadus“ esitleb: kuidas päästa metsist?

Uudis
02.11.2015

Tutvustamaks paremini RMK toetatud teadusprojekte, on valminud lühikesed
videoklipid, kus teadlased kirjeldavad, mida ja miks nad uurivad ning mida nad
juba teada on saanud.

Iga nädal avaldame ühe videoklipi, need lähevad üles ka ERRi
teadusportaali Novaator (novaator.err.ee).Esimeses klipis räägib Tartu Ülikooli teadur Asko Lõhmus, kuidas päästa metsist.

Tagasi uudiste valikusse
Loe lisaks
Uudis

Igaüks, kes toob riigimetsast jõulupuu, panustab laste loodusharidusse

Jõulueelsel ajal on RMK külastuskeskuste õued siginat-saginat täis – käimas on lasteaia ja algkoolilastele suunatud hariduslik eriprogramm „Jõulupuu lugu“. Sellesse, et spetsiaalne laste haridusprogramm teoks sai, andis eelmisel aastal panuse igaüks, kes riigimetsast jõulupuu tõi.
05.12.2025
Blogi

“Püsige väikestes kohtades!” ehk millist tagasisidet sai looduskaitsekonverents 

Oktoobri lõpus kogunes Saaremaale RMK konverentsile "Elupaikade taastamine ja kaitse" suur hulk looduskaitsevaldkonna inimesi. Tagasiside põhjal olid osalejad üldjoontes rahul nii korralduse kui sisuga, kuid tehti ka asjalikke tähelepanekuid, mis aitavad järgmisi sündmusi veelgi paremaks lihvida.
04.12.2025