Viimsi külastuskeskus ootab külastajaid püsinäitusele ”Metsas on väge” kell 11-18.
Muuseumiöö programm kell 18-21.
18:00 ja 19:00 toimub kinosaalis põnev loodushäälte viktoriin.
Osalejate vahel loosime auhindu!
20:00-21:00 Töötuba „Öös on (loodus)hääli”. Külastuskeskuse õuel lõkke ja teepaja ümber kuulame õhtuseid loodushääli ja räägime meie aedade põhilistest laululindudest ja sellest, miks nad üldse laulavad.
Lastele meisterdamised, otsingumängud.
Avatud iseseisvalt läbimiseks Loquiz nutimäng keskuse ümbruses.
Ajakava
Muuseumiöö programm kell 18-21.
18.00- loodushäälte viktoriin
19.00- loodushäälte viktoriin
20.00-21.00- töötuba "Öös on hääli"
Kohalesõidu juhend
Sõita Tallinnast Viimsisse ning Viimsi ringteel sõita Rohuneeme suunas. Külastuskeskus asub linna poolt tulles vasakut kätt. Aadress Rohuneeme tee 29/2. Ühistranspordiga tulijail on kaks võimalust. Esimene võimalus on sõita bussiga nr 114 kesklinnast otse külastuskeskuse juurde, peatuse nimi on "Meremärgi". Teine võimalus on sõita linnaliinibussiga nr 1A lõpp-peatusesse Viimsi keskus“ ja jalutada külastuskeskuseni või istuda ümber Viimsi bussile V1, peatus väljumiseks on Meremärgi“.
Lisainfo
Sissepääsutasu 1€ on vabatahtlik. https://muuseumioo.muuseum.ee/museum/rmk-viimsi-kulastuskeskus/
Kontaktinfo
513 9955 | info.viimsi@rmk.ee